Trail park Klínovec

Startujte na vrcholu Klínovce a vydejte se po stezkách čtyř obtížností, které končí u lanovky. Ta vás pohodlně vyveze zpět i s vaším kolem. Děti do 5 let zdarma. Otevřeno od května do října.

Trail Park na Klínovci, nacházející se v malebných Krušných horách, je rájem pro všechny nadšence horské cyklisty. Tento park nabízí širokou škálu sjezdových tras pro různé úrovně dovedností, od začátečníků po zkušené jezdce. Každý cyklista zde najde svou výzvu, ať už touží po adrenalinovém sjezdu či plynulé jízdě po upraveném, hravě houpavém a souvisle klesajícím flowtrailu.

Klínovec Trail Park nenabízí pouze skvělé trasy, ale také profesionálně navržené prvky, jako jsou skoky, zatáčky, technické úseky a pumptrail, které poskytují cyklistům možnost zdokonalit své dovednosti a získat nové zkušenosti.

Pro milovníky přírody a aktivity na čerstvém vzduchu je Klínovec Trail Park skvělým místem pro strávení aktivního dne. Krásná krajina Krušných hor dodává tomuto místu jedinečnou atmosféru a zážitek z jízdy na kole zde bude nezapomenutelný. Ať už jste začátečník nebo zkušený jezdec, tento trail park vám nabídne nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a dobrodružství.

Přijeďte si vychutnat nejdelší traily v Evropě